Rok szkolny 2015/2016

Adam Stępień - kl. IV/4 - skrzypce
naucz. mgr K. Szczyrba
zdobył III miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Młodych Skrzypków w Nysie w dniach 20-21.05.2016 r.

Amelia Tomczyk - kl. V/6 - fortepian
naucz. mgr Klaudia Misiak
otrzymała wyróżnienie na III Ogólnopolskim Konkursie im. M. Sikorskiej-Wojtacha w Wieliczce w dniach 01-03.06.2016r. 

Robert Wacowski – kl. IV/6 - altówka 
naucz. mgr Adam Staśko
zajął I miejsce w VII Konkursie Altówkowym w Żywcu w dniu 13.05.2016r.

Aleksandra Rozpędek – kl. I/4 – flet
naucz. mgr Agnieszka Gajgier - Otręba
zajęła I miejsce w VII Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów w dniach 20-21.05.2016 r.

Alicja Kulesa – kl. V/6 – flet
naucz. mgr Agnieszka Gajgier - Otręba
zajęła II miejsce w VII Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów w dniach 20-21.05.2016 r.

Mikołaj Środa – kl. VI/6 – obój
naucz. Dariusz Jędrusik
otrzymał wyróżnienie w VII Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów w dniach 20-21.05.2016 r.

Aleksander Kubica – kl. III/6 – trąbka
naucz. mgr Grzegorz Szczyrba
zajął II miejsce w VII Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów w dniach 20-21.05.2016 r.

Nikodem Stępień - kl. II/6 - skrzypce
naucz. mgr K. Szczyrba
zajął I miejsce w VII Międzynarodowym Konkursie im. J. Garści w Stalowej Woli w dniach 16-20.05.2016 r.

Aleksander Kubica - kl. III/6 - trąbka
naucz. mgr G. Szczyrba
zajął I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Trębaczy w Krapkowicach w dniu 11.05.2016 r.

Aleksander Kubica - kl. III/6 - trąbka
naucz. mgr G. Szczyrba
otrzymał wyróżnienie w XXXVII Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku w dniach 06-08.05.2016r.

Nikodem Stępień - kl. II/6 - skrzypce
naucz. mgr K. Szczyrba
otrzymał wyróżnienie w XVII Konkursie Skrzypcowym dla uczniów klas II i III Szkół Muzycznych w żywcu w dniu 05.05.2016r.

Alicja Kulesa - kl. V/6 - flet
naucz. mgr A. Gajgier-Otręba
zajęła II miejsce na I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych dla Uczniów i Pedagogów w Namysłowie w dniach 06-07.05.2016 r.

Alicja Kulesa - kl. V/6 – flet
naucz. mgr A. Gajgier-Otręba
zajęła II miejsce na X Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych w dnia 06-07.05.2016 r.

Aleksandra Dudek – kl. VI/6 - flet
naucz. mgr M. Dobrzańska
otrzymała wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych dla Uczniów i Pedagogów w Namysłowie w dniach 06-07.05.2016 r.

Kamila Jastrzębska - kl. V/6 - trąbka
naucz. mgr Grzegorz Szczyrba
otrzymała wyróżnienie w IV Głogowskim Konkursie Trębaczy w Głogowie w dniach 27-28.04.2016r.

Aleksander Kubica - kl. III/6 - trąbka
naucz. mgr Grzegorz Szczyrba
zajął I miejsce w IV Głogowskim Konkursie Trębaczy w Głogowie w dniach 27-28.04.2016r.

Aleksander Kubica - kl. III/6 - trąbka
naucz. mgr Grzegorz Szczyrba
otrzymał wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Trębaczy Jupiter w Krakowie w dniach 23-24.04.2016r.

Mikołaj Środa - kl. V/6 - obój
naucz. mgr D. Jędrusik
zajął III miejsce na XXIII Śląskim Konkursie Instrumenty Dęte „ Drewno dla najmłodszych” w Dąbrowie Górniczej w dniach 26-29.04.2016r.

Alicja Kulesa - kl. V/6 - flet
naucz. mgr A. Gajgier-Otręba
otrzymała wyróżnienie na XXIII Śląskim Konkursie Instrumenty Dęte „ Drewno dla najmłodszych” w Dąbrowie Górniczej w dniach 26-29.04.2016r.


Nikodem Stępień - kl. II/6 - skrzypce
naucz. mgr K. Szczyrba
zajął IV miejsce w VII Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowcyh "Klasycy wiedeńscy" w dniach 26-27.04.2016r.

Robert Wacowski - kl. IV/4 - altówka
naucz. mgr A. Staśko
zajął I miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Altówkowym i Kontrabasowym w Gdańsku w dniu 19.03.2016r.

Mateusz Pala - kl. IV/6  - saksofon
naucz. mgr J. Biedrowski
otrzymał wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Szkół Muzycznych I stopnia w Chełmnie w dniach 22-23.04.2016r.

Aleksandra Dudek - kl. VI/6 - flet
naucz. mgr M. Dobrzańska
otrzymała wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Szkół Muzycznych I stopnia w Chełmnie w dniach 22-23.04.2016r. 

TRIO FORTEPIANOWE :

Maria Szopa - kl. V/6  - skrzypce - naucz. mgr K. Szczyrba
Adam Stępień - kl. IV/4 - skrzypce - naucz. mgr K. Szczyrba
Amelia Tomczyk - kl. V/6 - fortepian - naucz. mgr K. Misiak
zajęło II miejsce w XXV Bystrzyckim Konkursie Zespołów Kameralnych w Bystrzycy Kłodzkiej w dniach 22-23.04.2016r.

DUET :

Oliwia Migoń- kl. IV/4 - skrzypce - naucz. mgr M. Łazowska
Robert Wacowski - kl. IV/4 - altówka - naucz. mgr. A. Staśko
otrzymali wyróżnienie w XXV Bystrzyckim Konkursie Zespołów Kameralnych w Bystrzycy Kłodzkiej w dniach 22-23.04.2016r.

Jakub Nurczyński - kl. III/6  - fortepian
naucz. mgr Klaudia Misiak
zajął III miejsce w XII Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku w dniach 13-16.04.2016r.                          

Nikodem Stępień - kl. II/6 - skrzypce
naucz. mgr K.Szczyrba
zajął I miejsce w IV Ogólnopolskim Festiwalu Skrzypcowym w Kielcach w dniach 15-17.04.2016r.

Alicja Kulesa - kl. V/6 - flet
naucz. mgr A. Gajgier-Otręba
otrzymała wyróżnienie 14 Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych Pro Bohemia Ostrava -10.04.2016 r.

Aleksandra Dudek – kl. VI/6 – flet
naucz. mgr M. Dobrzańska
otrzymała wyróżnienie 14 Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych Pro Bohemia Ostrava -10.04.2016 r.

Aleksander Kubica – kl. III/6 – trąbka
naucz. mgr G. Szczyrba
zdobył I miejsce na 14 Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych Pro Bohemia Ostrava -10.04.2016 r.

Alicja Kulesa - kl. V/6 - flet
naucz. mgr A. Gajgier-Otręba
otrzymała wyróżnienie na III Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach w dniach 18-20.03.2016 r.

Mikołaj Środa - kl. V/6 - flet
naucz. mgr D. Jędrusik
otrzymał wyróżnienie na III Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach w dniach 18-20.03.2016 r.

Mikołaj Środa - kl. V/6 - obój
naucz. mgr D. Jędrusik
otrzymał wyróżnienie w XXV Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie w dniach 15-16.03.2016r.

Aleksandra Rozpędek – kl. I/4 - flet
naucz. mgr A. Gajgier-Otręba
otrzymała wyróżnienie na III Ogólnopolskim Konkursie Fletowym "Syrinx” w Kędzierzynie-Koźlu w dniach 23-24.11.2015 r.

Aleksander Kubica - kl. III/6 - trąbka
naucz. mgr Grzegorz Szczyrba
otrzymał wyróżnienie w XXV Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie w dniach 15-16.03.2016r.

Zespół Rytmiki prowadzony przez naucz. panią mgr Sabinę Wiśniewską - Szymonik otrzymał wyróżnienie w VII Przeglądzie Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia i Baletowych Regionu Śląskiego w Katowicach w dniu 15.03.2016r.
za pomysłowy dobór rekwizytu odzwierciedlającego charakter muzyki
serdecznie gratulujemy

Maria Szopa - kl. V/6 - skrzypce
naucz. mgr Kalina Szczyrba
zajęła III miejsce w Konkursie "Mały czy duży wirtuoz" w Warszawie w dniach 14-15.03.2016r. 
 

Nikodem Stępień - kl. II/6 - skrzypce
naucz. mgr Kalina Szczyrba
zajął II miejsce w Konkursie "Mały czy duży wirtuoz" w Warszawie w dniach 14-15.03.2016r. 
 

Adam Stępień - kl. IV/4 - skrzypce
naucz. mgr Kalina Szczyrba
otrzymał wyróżnienie w Konkursie "Mały czy duży wirtuoz" w Warszawie w dniach 14-15.03.2016r. 

Nikodem Stępień - kl. II/6 - skrzypce
naucz. mgr Kalina Szczyrba
otrzymał wyróżnienie w XV Ogólnopolskich Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu w dniach 11-12.03.2016r.

Duet : 
Wiktor Kyrcz - kl. II/6 - gitara - 
naucz. mgr T. Spyra
Anna Krzan - kl. III/6 - flet - naucz.mgr M.Dobrzańska
otrzymali wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie "Gitara w muzyce kameralnej" w Tychach w dniach 11-12.03.2016r. 

Aleksandra Dudek - kl. VI/6 - flet     
naucz. mgr M. Dobrzańska       
otrzymała wyróżnienie w XVII Rybnickim Festiwalu Młodych Talentów w dniu 12.03.2016r.

Adam Stępień - kl. IV/4 - skrzypce
naucz. mgr Kalina Szczyrba
otrzymał wyróżnienie w XVI MIędzynarodowym Konkursie Skrzypcowym "Janko Muzykant" w Sochaczewie w dniu 02.03.2016r.

Aleksandra Rozpędek - kl. I/4 - flet 
naucz. mgr. A. Gajgier-Otręba
otrzymała wyróżnienie w XV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie w dniach 25-27.11.2015r.

Alicja Kulesa - kl. V/6 - flet
naucz. mgr. A. Gajgier-Otręba
zdobyła I miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie w dniach 25-27.11.2015r.