07.03.2019 - Koncert

Informacja o koncercie:

W czwartek 7 marca 2019 roku w sali koncertowej PSM I st. im. F. Chopina odbył się koncert zespołów. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać utworów Maurycego Ravela, Stevena Fostera, Davida i Kate Blackwell'a, Francisa Paula Demillac, Adama Polachowskiego, Nino Roty.Utwory te prezentowali uczniowie naszej szkoły w bardzo różnych składach instrumentalnych. Koncert otworzył występ zespołu rytmicznego, potem kolejno wystąpiło trio klarnetowe, duet wiolonczelowy, duet flet - gitara, kwartet fortepianowy, kwartet klarnetowy, kolejny duet wiolonczelowy oraz zespół perkusyjny.

Zwieńczeniem koncertu był występ Orkiestry szkolnej, która zaprezentowała m.in. kompozycję Nino Roty z filmu "Romeo i Julia".Publiczność nagradzała artystów gromkimi brawami. Koncert prowadziła pani Mariola Dobrzańska oraz pan Zenon Dąbek.