4 lutego 2016 roku już po raz trzeci na deskach naszej sceny gościliśmy uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej.
               Podczas corocznego koncertu zaprezentowały się zespoły muzyczne, ale nie zabrakło również solisty, który przepięknie wykonał na flecie Pieśń rosyjską Wilhelma Poppa.Dużym zaskoczeniem był występ nauczycieli ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej, pana Łukasza Szubskiego oraz pana Krzysztofa Włodarczyka, którzy porwali publiczność brawurowym wykonaniem II Rapsodii węgierskiej Franciszka Liszta. Publiczność, która wypełniła salę koncertową po brzegi, bardzo ciepło przyjmowała wszystkich wykonawców, co z pewnością dodawało im skrzydeł. Wszystkie występy nagradzane były gromkimi brawami, ale słuchacze z niecierpliwością czekali na najważniejszy punkt programu.
             Na zakończenie koncertu połączone siły orkiestr oraz chórów szkół z Dąbrowy Górniczej oraz Będzina wykonały utwór Strangers In the night. Przepiękne wykonanie, jak również ilość wykonawców na scenie zrobiły ogromne wrażenie na publiczności, która nie wypuściła muzyków ze sceny bez bisu.smiley