21 listopada 2014 r. odbył się w naszej szkole Koncert Muzykujących Rodzin.Kolejny rok z rzędu nasze fantastyczne i liczne szkolne rodziny stanęły na wysokości zadania przygotowując dla słuchaczy niejedną niespodziankę na scenie. Słuchając amatorskich wykonań rodziców, wujków – zawodowych policjantów, architektów, lekarzy, właścicieli firm itd. nie chciało nam się wierzyć, że nie ukończyli szkoły muzycznej,a dzięki dobrym chęciom wspięli się na wyżyny swoich umiejętności smiley Nie zabrakło także wrażeń estetycznych ze względu na piękne, dobrane do programu stroje, a nawet choreografię.

Bawiliśmy się doskonale, dlatego tradycyjnie już, gorąco wszystkim wykonawcom GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY za godziny ćwiczeń, zaangażowanie i wspaniałe występy. Czekamy już na nowe niespodzianki za rok wink