Alicja Kulesa - kl. III/6 - flet                                                                                                                                                                                   Paulina Wierzchowska - kl.III/4 - flet                                                                                                                                                                    naucz. mgr Agnieszka Gajgier-Otręba                                                                                                                                                                           otrzymali wyróżnienie w I Konkursie Instrumentów Dętych w Sosnowcu w dniu 14.05.2013r.

Amelia Tomczyk - kl. III/6 - fortepian
naucz. mgr  Klaudia Misiak
zajęła IV miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Czerwcowe Dźwiękobranie" w Wieliczce 30.05.2014 r.

Aleksandra Plech  - kl. V/6 - fortepian
naucz. mgr  Agata Misiura
została laureatem I Ogólnopolskiego Festiwalu "ALLA  POLACCA"  w Warszawie w dn. 23 maja 2014 r.

Amelia Tomczyk - kl. III/6 - fortepian
naucz. mgr  Klaudia Misiak
została laureatem I Ogólnopolskiego Festiwalu "ALLA  POLACCA"  w Warszawie w dn. 23 maja 2014 r.

Robert Wacowski - kl. II/4 - altówka
naucz. mgr Adam Staśko
zajął I miejsce na V Konkursie Altówkowym w Żywcu, 16 maja 2014r.

Maria Szopa - kl. III/6 - skrzypce
naucz. - mgr Kalina Wikarek
zajęła III  miejsce podczas XXI Muzycznych Prezentacji Młodych Skrzypków, Bystrzyca Kłodzka , dn. 15 maja 2014 r.

Magdalena Świętek - kl. III/4 - trąbka
naucz. mgr Grzegorz Szczyrba
otrzymała  wyróżnienie na Makroregionalnym Konkursie  Instrumentów Dętych  Blaszanych w Łańcucie, dn. 13 maja 2014 r.

Mateusz Pala - kl. II/6 - saksofon
naucz.  mgr Janusz Biedrowski
zdobył wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Drewnianych w Sosnowcu 12 maja 2014 r.

Maria Szopa - kl. III/6 - skrzypce
naucz. - mgr Kalina Wikarek
zajęła I miejsce na XV Konkursie Skrzypcowym dla uczniów kl. II i III Szkół Muzycznych I stopnia, Żywiec 08.05.2014 r.

Amelia Dziuba - kl. I/6 - skrzypce
naucz. - mgr Olga Jankowska
otrzymała wyróżnienie na IV Olkuskim Festiwalu Skrzypcowym "Mały Wiolinista", Olkusz 29 kwietnia 2014 r.

Maria Szopa - kl. III/6 - skrzypce
naucz. - mgr Kalina Wikarek
zajęła III miejsce na III Ogólnopolskim Festiwalu Skrzypcowym dla uczniów szkół muzycznych I I II st. w Kielcach 28 kwietnia 2014 r.

Wojciech Dolipski - kl. III/6 - perkusja
naucz.  -  mgr  Adam Polachowski
Otrzymał wyróżnienie na VII Ogólnopolskim Kokursie perkusyjnym uczniów szkół muzycznych I st. w Szcecinie dn. 16 kwietnia 2014 r.

Maria Szopa - kl. III/6 - skrzypce
naucz. - mgr Kalina Wikarek
zajęła III miejsce podczas V Włocławskich Spotkań Skrzypcowych "Miniatura Polska" , Włocławek  15 kwietnia 2014 r.

Aleksandra Łyczba - kl. VI/6 - wiolonczela
naucz. mgr Katarzyna Kowalczyk
otrzymała wyróżnienie na XVII Małopolskim Konkursie Młodych Wiolonczelistów w Limanowej, 12 kwietnia 2014 r.

Alicja Kulesa - klasa III/6 - flet
naucz. mgr Agnieszka Gajgier-Otręba
otrzymała wyróżnienie  na VIII Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych "Jupiter" 2014 r. , 12-13 kwietnia 2014 r. Kraków

Julia Dróżdż - kl. V/6 - skrzypce
naucz. mgr Małgorzata Wacławik
otrzymała wyróżnienie na X Ogólnopolskim  Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku, dn. 10-12.04.2014 r

Alicja Kulesa - klasa III/6 - flet
naucz. mgr Agnieszka Gajgier-Otręba
otrzymała II miejsce  na  XXI Śląskim Konkursie Instrumentów Dętych "Drewno dla najmłodszych", 8-11 kwietnia 2014 r. Dąbrowa Górnicza

Magdalena Świętek - kl. III/4 - trąbka
naucz. mgr Grzegorz Szczyrba
otrzymała  wyróżnienie na Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w dn. 04 - 06.04.2014 r. w Kielcach

Mikołaj Środa - kl. IV/6 -  obój
naucz. mgr Dariusz Jędrusik
otrzymał wyróżnienie na Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w dn . 04 - 06.04.2014 r. w Kielcach

Julia Dróżdż - kl. V/6 - skrzypce
naucz. mgr Małgorzata Wacławik
zajęła III miejsce podczas XVI Świdnickich Konfrontacji Młodych Skrzypków w dn. 05.04.2014r. w Świdnicy

Magdalena Bąk - kl. IV/6 - skrzypce
naucz. mgr Małgorzata Wacławik
otrzymała wyróżnienie na XII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. G. Bacewicz Szkół Muzycznych I st. w dn. 01 - 03.04.2014 r.  we Wrocławiu.

Julia Dróżdż - kl. V/6 - skrzypce
naucz. mgr Małgorzata Wacławik
otrzymała wyróżnienie na XII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. G. Bacewicz Szkół Muzycznych I st. w dn. 01 - 03.04.2014 r.  we Wrocławiu.

Emilia Maciejczyk - kl. III/6 - fortepian
naucz. mgr Klaudia Misiak
otrzymała wyróżnienie podczas Spotkania Młodych Pianistów "Wiosna z fortepianem" w Sosnowcu w dn. 21 marca 2014 r.

Amelia Tomczyk - kl. III/6 - fortepian
naucz. mgr Klaudia Misiak
otrzymała wyróżnienie podczas Spotkania Młodych Pianistów "Wiosna z fortepianem" w Sosnowcu w dn. 21 marca 2014 r.


Zespół Rytmiki z PSM I st. w Będzinie
naucz. mgr Sabina Wiśniewska
otrzymał wyróżnienie na V Przeglądzie Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I st. Regionu Śląskiego w Katowicach w dn. 18 marca 2014


Maria Szopa - kl. III/6 - skrzypce
naucz. - mgr Kalina Wikarek
zajęła IV miejsce na XII Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu w dn. 14 - 15 marca 2014 r.

 

Magdalena Bąk - kl. IV/6 - skrzypce
naucz. mgr Małgorzata Wacławik
otrzymała wyróżnienie na XII Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu w dn. 14 - 15 marca 2014 r.


Julia Dróżdż - kl. V/6 - skrzypce
naucz. mgr Małgorzata Wacławik
za wybitne osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2012/2013 otrzymała STYPENDIUM MIASTA BĘDZINA

 

Magdalena Bąk - kl.IV/6 - skrzypce
naucz. mgr Małgorzata Wacławik
za wybitne osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2012/2013 otrzymała STYPENDIUM MIASTA BĘDZINA

 

Alicja Kulesa - kl. III/6 - flet
naucz. mgr  Agnieszka Gajgier-Otręba
zajęła III miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie w dn. 27.11.2013

Mateusz Pala - kl. II/6 - saksofon
naucz.  mgr Janusz Biedrowski
zdobył wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie w dn. 27.11.2013
 

 

Nasze dwa zespoły kameralne uczestniczące w Makroregionalnych Przesłuchaniach Szkół Muzycznych I st. w Bytomiu w dn. 05.11.2013 r. przeszły do Ogólnopolskich Przesłuchań CEA.

Trio Smyczkowe: Dominika Warciak, Zuzanna Krzepkowska i Emilia Ślusarczyk zespół przygotowany przez p. mgr  Ewę Krzystańską

Trio  Smyczkowe: Julia Dróżdż, Magdalena Bąk i Julia Pasternakzespół przygotowany przez p. mgr  Małgorzatę Wacławik