PRZEBIEG II OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU ORKIESTR SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA W BĘDZINIE 12 maja 2008r.
godz.8.30 OTWARCIE FESTIWALU

ORKIESTRY SMYCZKOWE
godz.8.45-10.30

1. Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. St. Moniuszki w Katowicach
2. Zespół Szkół Muzycznych im. F. Rybickiego w Tychach
3. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.im. F. Chopina w Bytomiu
4. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna Ist.im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
5. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I. Paderewskiego w Tarnowskich Górach
godz.10.30-12.00
6. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz w Jaworznie
7. Zespół Szkół Muzycznych im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
8. Zespół Szkół Muzycznych im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie
9. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im Papieża Jana Pawła II w Wadowicach
10. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. A. Tansmana w Łodzi
godz. 12.15-13.15
11. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Będzinie
12. Zespół Szkół Muzycznych im. O. Kolberga w Radomiu
13. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. K. Szymanowskiego w Oświęcimiu
14. Społeczna Szkoła Muzyczna I st. w Tymbarku
godz.13.15-14.30 przerwa obiadowa
godz.14.30-15.45
15. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach
16. Zespół Szkół Muzycznych I st. im. St. Moniuszki w Warszawie
17. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi

ORKIESTRY DĘTE, BIG BANDY
godz. 15.50-17.00

18. Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Leśnicy
19. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Bochni
20. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. K. Szymanowskiego w Oświęcimiu
21. Zespół Szkół Muzycznych w Tychach
godz. 17.00-18.00
22. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Wejherowie
23. Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Nowym Targu
24. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Będzinie
godz.18.00 OBRADY JURY FESTIWALU

OGŁOSZENIE WYNIKÓW
SPOTKANIE JURORÓW Z DYRYGENTAMI

WYNIKI II OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU ORKIESTR SZKÓŁ MUZYCZNYCH I ST. 12.V.2008

W kategorii orkiestr smyczkowych :

I MIEJSCE
Orkiestra szkolna mieszana ZSM I st. im. St. Moniuszki w Warszawie

II MIEJSCE
Orkiestra dziecięca OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu

III MIEJSCE
Orkiestra smyczkowa OSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

WYRÓŻNIENIA :

W kategorii orkiestr smyczkowych :

- Orkiestra smyczkowa PSM I st. im. F. Chopina w Będzinie
- Orkiestra smyczkowa ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
- Szkolna orkiestra smyczkowa PSM I st. im. G. Bacewicz w Jaworznie
- Orkiestra szkolna mieszana ZSM im. F. Rybickiego w Tychach

W kategorii solisty :

- Dominik Kossakowski
uczeń OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu za kompozycję Fantazji nr 2 na smyczki i perkusję

- Angelika Kumięga
uczennica PSM I st. im. G. Bacewicz w Jaworznie za wykonanie partii solowej Obertasa H. Wieniawskiego

- Agnieszka Kasperczyk
uczennica OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu za wykonanie partii solowej koncertu a - moll cz. I. J. S. Bacha

W kategorii orkiestr dętych i big bandów :

I MIEJSCE
Big Band ZSM im. F. Rybickiego w Tychach

II MIEJSCE
Orkiestra dęta PSM I st. w Leśnicy

III MIEJSCE ex aequo
Orkiestra dęta PSM I st. w Bochni
Big Band PSM I st. im. F. Chopina w Będzinie